15 października 2018

Jak prasować obrusy?

Prasowanie do najprzyjemniejszych czynności nie należy. Świadczy o tym między innymi fakt, że coraz więcej osób całkowicie rezygnuje z prasowania ubrań i bielizny, decydując się jedynie na zakup artykułów o mniejszej tendencji do gniecenia. Problem pojawia się dopiero w momencie, gdy tuż przed planowanym przyjęciem czy spotkaniem przychodzi nam nakryć do stołu. A przecież każdy chce, aby nałożony obrus prezentował się schludnie i elegancko. Obrusy klasyczne – z uwagi na swój rozmiar – mają mniejszą lub większą tendencję do mięcia się. Poniżej przedstawiliśmy kilka prostych rad, dzięki którym Twój obrus na stół zawsze będzie prezentował się nieskazitelnie.

1 października 2018

Jak prać obrusy lniane?

Tkaniny lniane są coraz szerzej wykorzystywane w przemyśle odzieżowym i tekstylnym. Ich znaczenie wzrosło głównie za sprawą zwiększenia się świadomości rynku na temat włókien – ich właściwości i możliwości zastosowań. Także na rynku dekoracji wnętrz widoczne jest większe zainteresowanie produktami lnianymi – w tym eleganckimi obrusami, które w ostatnim czasie znacznie zyskały na  popularności.

Poeny
logo_2

obrazek

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, tam śpisz odpoczywasz i spędzasz sporą część dnia. Ważne jest abyś czuł się w niej komfortowo. Nawet drobny szczegół potrafi zmienić całe wnętrze. Wygodna pościel zagwarantuje Ci spokojny sen. W jadalni natomiast piękne obrusy na stołach umilą każdy Twój posiłek. To czym otaczasz się na co dzień wpływa na Twoje samopoczucie. Dopasowanie wnętrza do Twoich potrzeb i preferencji jest bardzo istotne.Jeśli przywiązujesz szczególną uwagę do estetyki i detali w naszym sklepie znajdziesz asortyment z najwyższej półki tworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Atłasowa pościel z subtelną koronką w przyjemnym dotyku, ekskluzywne obrusy, ma każdy stół - okrągły, kwadratowy, owalny, który dzięki eleganckim wzorom i wysokiej jakości wykonania stanowią niebanalną ozdobę każdego wnętrza. Jeśli, Twój stół ma niestandardowe wymiary, nie musisz się martwić, uszyjemy go specjalnie dla Ciebie wedle Twojego życzenia. Na naszym blogu znajdziesz inspiracje jak zmienić swoje wnętrze, a nasza strona zagwarantuje Ci potrzebny do tego asortyment. Zapraszamy!