Pościel 3D, wiele wyjątkowych i niespotykanych wzorów

Pościel 3D, wiele wyjątkowych i niespotykanych wzorów

Na rynku można znaleźć pościel udekorowaną na bardzo wiele sposobów. Szczególnie warto zwrócić jednak uwagę na nowoczesna pościel 3D. Materiał ozdobiony jest wysokiej jakości nadrukiem, przedstawiającym fotorealistyczne nadruki. Intensywność kolorów oraz rozmieszczenie grafiki sprawiają przy tym, że pościele 3D dają iluzję głębi. Podobne rozwiązania stanowią znakomity pomysł na oryginalne dopełnienie przestrzeni sypialni, wprowadzając do niej kolor.

Pościele 3D i ich pranie, kilka cennych porad

Pielęgnując pościele 3D warto brać pod uwagę to, że piękny nadruk może wyblaknąć i stracić na intensywności – jeśli będzie nieodpowiednio zabezpieczony. Pranie powinno się przeprowadzać w niskiej temperaturze, do 40°C, ponieważ skutecznie zabezpieczy to materiał przed farbowaniem oraz oddawaniem barwnika. Pościel w 3D ma w pewien sposób tworzyć iluzję patrzenia na prawdziwy obiekt lub zdjęcie, dlatego należy zadbać o zachowanie jej w jak najlepszej kondycji. Najlepszym rozwiązaniem dla zdrowego snu jest oczywiście pościel 3D wykonana z bawełny. Materiał jest przyjemny w dotyku, doskonale pochłania wilgoć, a przy tym pozwala na swobodną wymianę ciepła. Nowoczesne technologie pozwalają na naniesienie na powierzchnię materiału wybranej grafiki w taki sposób, że jest ona niewyczuwalna i nie wpływa na właściwości materiału.

Pościel 3D kwiaty – super pomysł do sypialni

Kobiece i bardzo eleganckie wzory, jakie mogą zdobić pościel 3D w kwiaty, znakomicie prezentują się w sypialni. Zależnie od wystroju pomieszczenia, warto dobierać pościel tak, aby pasowała do niego kolorystycznie. Ozdobione kwiatowymi motywami pościele w 3D to również idealne rozwiązanie do pokoju dziewczynki lub nastolatki. Ze względu na jakość nadruku, wysokiej jakości pościel 3D może wiązać się z nieco większą inwestycją, ale przy odpowiedniej pielęgnacji, można mieć pewność, że znakomicie posłuży przez wiele kolejnych lat. Pościel w 3D może stanowić także bardzo interesującą opcję na prezent dla bliskiej osoby – wystarczy zdecydować się na odpowiedni wzór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *