Wytrzymała i skuteczna wycieraczka zewnętrzna

Wycieraczka zewnętrzna to element, który zwykle wita gości tuż przy drzwiach wejściowych. Przed przekroczeniem progu można na niej wytrzeć podeszwy butów z piasku lub błota. Pełni ona jednak nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Wycieraczki wejściowe ozdobne dopełniają wygląd reprezentacyjnej części domu, więc warto zadbać o to aby były dobrze dopasowane kolorystycznie do otoczenia.

Najlepsze wycieraczki do domu w naszym sklepie

Uniwersalne wycieraczki do domu powinny być wytrzymałe, dzięki czemu będą przydatne przez dłuższy czas. Bogata selekcja wzorów oraz zestawień kolorystycznych umożliwia dobranie takiej wycieraczki przed dom czy do przedpokoju, aby prezentowała się ona elegancko i oddawała charakter całego wnętrza. Z jakiego materiału powinna być wykonana wycieraczka? Można postawić na wycieraczki z gumowymi lub plastikowymi wstawkami, albo też wybrać model wykonany z naturalnych materiałów – jednym z nich jest włókno kokosowe.

Wycieraczka pod drzwi – jaką wybrać?

Dobra wycieraczka pod drzwi to taka, która umożliwia wyczyszczenie podeszw oraz uniemożliwia dalsze rozprzestrzenianie się zabrudzeń. Kokosowa wycieraczka przed drzwi jest rozwiązaniem bardzo wytrzymałym, a przy tym przyjaznym dla środowiska. Naturalne włókno ulega biodegradacji, dlatego kiedy tylko wycieraczka przestanie być w pełni funkcjonalna, można bez problemu wymienić ją na nową. Warto także postawić na oryginalne modele z kolorowymi nadrukami, napisami czy wzorami – dzięki nim każdy przedpokój nabierze życia, a drzwi wejściowe będą prezentować się oryginalnie i zachęcająco dla gości.

Idealna wycieraczka do przedpokoju, utrzymaj porządek w swoim domu

Wycieraczka do przedpokoju zwykle jest nieco cieńsza niż ta wybierana przed wejście – wszystko jednak zależy od konkretnych potrzeb. Zabrudzenia zostają zamknięte między włóknami wycieraczki. Aby utrzymać wycieraczkę w czystości, co jakiś czas warto wytrzepać ją, pozbywając się w ten sposób nagromadzonych w niej zabrudzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *