wyszukiwanie zaawansowane BLOG
Strona główna1 » Salon i Jadalnia2 » Obrusy3 » Obrusy lniane

Obrusy lniane


Obrusy lniane w sklepie E-bianco

 

Wysokiej klasy obrus lniany to niepowtarzalny dodatek do każdej jadalni. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach o rustykalnym, jak i nowoczesnym charakterze.

 

Oferowane przez nas obrusy lniane wykonane są z najwyższej jakości włókien naturalnych. Len, choć nie jest tak miękki i elastyczny, jak bawełna czy poliester, cechuje się od nich o wiele lepszą trwałością. Obrusy lniane dostępne w sklepie e-bianco zostały wykonane z tkanin, będących połączeniem lnu i bawełny oraz lnu i poliestru, gdzie len stanowi nawet do 50% składu materiału.

 

Zarówno len, jak i bawełna są włóknami pochodzenia naturalnego, dlatego z powodzeniem mogą być prane w wyższych temperaturach. Z kolei do prasowania zaleca się użycie magla. Ewentualne gniecenie się tkaniny i jej kurczenie nie jest wadą, ale naturalną cechą lnu.

 

Obrusy lniane z domieszką poliestru to idealna alternatywa dla osób poszukujących mniej wymagających rozwiązań. Dodatek włókna poliestrowego zmniejsza podatność tkaniny na gniecenie się i ułatwia prasowanie, jednocześnie zachowując podstawowe właściwości charakterystyczne dla włókna lnianego.


Obrus lniany Jagna Obrus lniany Royal Obrus lniany Aneta Obrus lniano-bawełniany Antico 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl