wyszukiwanie zaawansowane BLOG
Strona główna1 » Salon i Jadalnia2 » Obrusy3 » Obrusy szydełkowe

Obrusy szydełkowe


Obrus szydełkowy

 

Obrusy szydełkowe to ciekawy element ozdobny, który świetnie sprawdzi się w połączeniu ze starymi, drewnianymi meblami i dekoracjami w stylu vintage.

 

Choć szydełkowe dekoracje kojarzą nam się głównie z czasami dzieciństwa, wiele osób wciąż nie wyobraża sobie urządzenia mieszkania bez ich dodatku. W sklepie e-bianco znajdą Państwo klasyczne obrusy szydełkowe, wykonane splotem szydełkowym. Każdy oferowany przez nas obrus szydełkowy wykonany jest w 100% z bawełny. Dzięki zastosowaniu włókien naturalnych obrusy bardzo dobrze zachowują się podczas prania i łatwo się prasują.

 

Obrusy na szydełku to połączenie prostoty, elegancji i tradycji. Modele oferowane w sklepie e-bianco dostępne są w bardzo uniwersalnych odcieniach bieli oraz beżu i występują w kształcie owalu lub prostokąta. Dodatkowo każdy z proponowanych przez nas produktów dostępny jest w wielu rozmiarach.

 

Obrusy szydełkowe świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nawiązujących do regionalnych tradycji, jak i w prostych aranżacjach w stylu skandynawskim.

 
Obrus Szydełkowy biały Obrus Szydełkowy beżowy 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl