wyszukiwanie zaawansowane BLOG
Strona główna1 » Salon i Jadalnia2 » Obrusy3 » Obrusy z koronką

Obrusy z koronką


Obrusy z koronką

 

Sklep e-bianco oferuje szeroki wybór obrusów z gipiurą. To ciekawe i bardzo uniwersalne nakrycie, które będzie doskonałym uzupełnieniem dla wielu wnętrz.

 

Obrusy z koronką to klasyczny i niezwykle uniwersalny dodatek, który stanowi idealną bazę dla nakryć stołu. Obrusy z gipiurą są jednocześnie proste i eleganckie, przez co sprawdzą się zarówno do codziennego użytku, jak i podczas ważnych uroczystości i przyjęć. Dzięki subtelnemu dodatkowi w postaci gipiury, obrus z koronką wydaje się bardziej szykowny od modeli klasycznych.

 

Każdy obrus z koronką w głównej mierze został wykonany z gładkiego materiału, a jedynie jego krawędzie lub - w niektórych modelach - środkowa część wykończona jest prostą lub bardziej fantazyjną gipiurą, mającą za zadanie nadać nakryciu niepowtarzalnego, unikatowego charakteru.

 

Obrusy z gipiurą dostępne w sklepie e-bianco występują w stonowanych kolorach: bieli, beżu, odcieniach ecru i złota. W zależności od preferencji oferujemy Państwu zarówno modele z większą zawartością gipiury, jak i propozycje z jej minimalnym dodatkiem.

 
Obrus z koronką Artem Obrus z Gipurą v2 Obrus z Gipurą v1 Obrus Aneta 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl