wyszukiwanie zaawansowane BLOG
Strona główna1 » Sypialnia2 » Prześcieradła i podkłady3 » Prześcieradła bawełniane

Prześcieradła bawełniane

Prześcieradła bawełniane w sklepie E-bianco


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Rozmiar prześcieradła

Prześcieradła bawełniane stanowią ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie w kwestii wyboru prześcieradła. Wykonane ze stuprocentowej bawełny wysokiej jakości, zapewnią komfort i wygodę użytkowania. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza i dlatego sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Prześcieradło z bawełny jest miłe w dotyku, nie uczula ani nie elektryzuje się.

 

Prześcieradła bawełniane z gumką

Wygodną opcję stanowią bawełniane prześcieradła z gumką. Szczelnie przylegają do materaca, dzięki zastosowaniu tunelika z elastyczną gumą wewnątrz. Prześcieradło nie migruje na łóżku podczas użytkowania, co sprawdzi się zwłaszcza wśród osób o niespokojnym śnie. Dopasuje się do materaców o grubości 20 cm.

 

Prześcieradła bawełniane bez gumki

Tradycyjnie skrojone prześcieradła bawełniane bez gumki cechuje klasyczny wygląd i długotrwałość. Wykończone są solidnym szwem, dzięki czemu prześcieradło jest wytrzymałe. Bawełna jest niewymagająca w pielęgnacji. Materiał odznacza się odpornością na zabrudzenia i łatwo się go prasuje.

 
Prześcieradło Bawełniane Bez Gumy Grafitowe Prześcieradło Bawełniane Bez Gumy Czerwone Prześcieradło Bawełniane Bez Gumy Jasno Niebieskie 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl